O nas


Witaj na naszej stronie!


Firma Medius powstała w 1997 roku. Zajmujemy się zaopatrzeniem gabinetow dentystycznych, lekarskich oraz pracowni protetycznych. Naszymi klientami są zarówno jednoosobowe praktyki stomatologiczne, NZOZy, jak i duże przychodnie. Od początku istnienia wyszliśmy z założenia, że lekarz nie powinien tracić czasu na zakupy potrzebnych materiałów i musi mieć możliwość dostawy materiałów do gabinetu. I stąd jako pierwsza firma w województwie opolskim uruchomiliśmy system zaopatrzenia polegający na regularnym kontakcie telefonicznym z klientami połączonym z bezpłatnym dowozem zamówionych produktów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby wiodących światowych firm z branży (takich jak: 3M Espe, Ivoclar-Vivadent, Kerr-Have, GC), jak i producentów krajowych, np. Poldent, Wiedent, Dentex i wielu innych. Niezależnie od stałej oferty realizujemy także indywidualne zamówienia naszych klientów, starające sie maksymalnie ułatwić Państwu zaopatrzenie w potrzebne materiały. Nasze samochody poruszają się po drogach województwa opolskiego oraz dolnośląskiego, w innych kierunkach prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Aby zaznajomić Państwa z naszymi produktami i nowościami oferowanymi przez naszych dostawców organizujemy również kursy dydaktyczne honorowane przez Okręgowe Izby Lekarskie opatrzone “punktami szkoleniowymi”. Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu obdarzać będziecie nas Państwo swoim zaufaniem, co zdopinguje nas do jeszcze lepszej pracy, i w efekcie przyczyni się do wzrostu zadowolenia zarówno Państwa, jak i Waszych pacjentów.


Zapewniamy zaopatrzenie:


Stomatologom

Wyposażymy Twój gabinet we wszystkie niezbędne urządzenia, dozowniki, a także instrukcje czy inne dokumenty. Wszystko to dostosowane do aktualnych wymogów i norm.

Przychodniom medycznym

Oferujemy kompleksowy program higieny, zapewniający bezpieczeństwo w gabinecie. Nowoczesne, skuteczne środki do dezynfekcji i mycia narzędzi, sprzętu i powierzchni oraz preparaty do higieny rąk.

Technikom dentystycznym

Jeśli jesteś technikiem dentystycznym, zapewnimy Ci wszystko to co jest niezbędne do pracy w najlepszych cenach na rynku.

Gabinety kosmetyczne

Dysponujemy szeroką ofertą materiałów stomatologicznych. Wszystkie materiał pochodzą od znanych i cenionych producentów.